Монетизація пільгового проїзду буде однозначно вигідною для мешканців сіл, – голова Турківської РДА

logo
78626_monetizacija_pilgovogo_projizdu_bude_odno.jpeg


 Монетизація має бути вигідною насамперед для пільговиків, а вже потім – для перевізників. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький.

«Насамперед запланована монетизація пільгового перевезення має бути вигідною для людей, а вже потім – для перевізників», – наголосив він.

За його словами, більшість пільговиків на Турківщині мешкають у селах і деякі вкрай рідко кудись їздять і користуються своїми пільгами.

«Щодня їздити у район їм не треба, бо вони мають господарство, яким і займаються. Більше того, є такі випадки, коли протягом року пільговики жодного разу не виїжджають до районного центру і не користуються правом безплатного проїзду. Тому, я вважаю, монетизація пільгового перевезення для сільського населення буде вигідною», – пояснив Олександр Лабецький.

Як наголосив голова Турківської райдержадміністрації, пільговим категоріям значно вигідніше буде отримувати адресну допомогу, а залишок, який не пішов на проїзд у транспорті, використовувати на свої потреби.

«Краще буде, якщо їм щомісяця даватимуть тих кілька сотень гривень і вони зможуть  витрачати ці кошти на проїзд або ж інші свої потреби…Це моя думка, як посадовця, який вже два роки є головою райдержадміністрації у «сільському» районі, можливо, у містах є інше бачення цієї ситуації», – пояснив Олександр Лабецький.

На питання про те, чи може впровадження монетизації викликати спротив у пільговиків, він відповів: «Все залежить від того, яку суму погодять для виплат пільговикам. Звісно, якщо це буде якихось 50-100 гривень, то цього мало, але, якщо більше, думаю, спротиву у пільговиків не буде».

Як повідомляв Львівський портал, днями міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що до 1 липня на Львівщині впровадять експеримент із монетизації пільг. Відповідну заяву 31 березня зробив і голова Львівської ОДА Олег Синютка, який запевнив, що з липня у області або впровадять монетизацію, або обмежать кількість пільговиків, які їздитимуть безкоштовно у маршрутках.


Реклама

А поділитися?