Монетизації пільг не буде, а пенсіонери Львівщини платитимуть половину вартості проїзду

logo
103055_monetizaciji_pilg_ne_bude_a_pensioneri_lv.jpeg


Проект, на який сподівалися і перевізники, і пільговики, не підтримав уряд. Йдеться про виплату грошей пільговикам, які б мали витрачати їх на проїзд у міжміських маршрутках.

У Львівській області півмільйона пенсіонерів. Однак вони не часто користуються міжміським транспортом, запевняють водії. Якщо пенсіонер їде безкоштовно, то держава має відшкодовувати перевізникам вартість квитка.

«Перевізник перевозить пасажирів, а от відносно відшукування коштів держаного бюджету для відшкодування цих витрат – в нас завжди проблеми», ― розповідає голова асоціації роботодавців транспорту Юрій Шендюх.

Перевізники певні: була б монетизація, було б і менше скарг на них.

Голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка не приховує: «Скаржаться, що відмовляють їм в перевезенні, скаржаться на хамство водіїв, скаржаться на не культурну поведінку і т.д, тому що коли людина сідає і показує посвідчення, це виступає певним подразником в тої людини, яка вечором має приїхати в автотранспортне підприємство і здати відповідний план».

Сума відшкодування за перевезення пільговиків ― 880 мільйонів гривень. Однак в уряді вирішили відкласти це питання до жовтня.

Додамо, з 1 липня пільговиків й надалі будуть возити безкоштовно, а з пенсіонерів братимуть половину від вартості проїзду.


Реклама

А поділитися?