Моторошні крики і закривавлені люди: з’явилося відео штурму психлікарні у Львові, де пацієнт захопив заручників

logo
118025_motoroshni_kriki_i_zakrivavleni_ljudi_z_j.jpeg


Внаслідок інциденту постраждали десять пацієнтів і п’ять поліцейських.

У Мережі з’явилося штурму психіатричної лікарні у Львові, де пацієнт захопив кілька десятків заручників і порізав десятьох із них.

На відео чути сильний моторошний крик із відділення, в якому забарикадувався зловмисник разом із своїми заручниками. Після цього крику патрульні поліцейські приймають рішення йти на штурм.

Через декілька хвилин оператор опиняється усередині відділення. На відео видно закривавлених людей: у когось порізана шия, у когось – руки, а в одного чоловіка великий та глибокий поріз на спині. Також видно велику калюжу крові на підлозі.

Читайте також: Психічнохвора жінка з Чернігівщини жорстоко вбила 4-річну доньку та собаку

Один із поліцейських кричав: “Санітарів давайте сюди! Швидко! Людей багато!”.

На фото і відео, які опублікував депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, також видно, що зловмисник лежить на підлозі у наручниках. При цьому він повністю голий і теж стікає кров’ю.

Обережно! Присутні сцени насилля!

Нагадаємо, у Львові чоловік взяв у заручники 76 пацієнтів психіатричної лікарні. Десятеро з них отримали тілесні ушкодження, троє перебувають у важкому стані. Також під час штурму постраждали п’ятеро поліцейських.

Інцидент стався у п’ятницю, 4 серпня, близько 19.00. Вранці до психлікарні госпіталізували 30-річного львів’янина, який з 2013 по 2017 роки перебував у ній на примусовому лікуванні через жорстоке вбивство власного батька. Чоловік наніс загиблому 72 ножових поранення. Місяць тому його відпустили додому, але у п’ятницю за клопотанням родичів чоловіка знову госпіталізували. Увечері того ж дня пацієнт почав поводити себе неадекватно.

Відео з пацієнтом, який захопив заручників

А поділитися?