Мовчіть і терпіть: На похорон бійця люди їхали під російські серіали, які підібрав… львівський перевізник

logo
59810_movchit_i_terpit_na_pohoron_bijcja_ljudi_.jpeg


Скандал розгорівся дорогою з Німеччини на Херсонщину. На Донбасі в бою з російськими окупантами загинув морський піхотинець молодший сержант Сергій Сонько. На похорон із Німеччини їхали друзі родини загиблого героя.

Вони були шоковані тим, що водії в дорозі крутили пасажирам автобуса російські серіали та довго відмовлялися вимкнути їх. Ще більшим здивуванням стало те, що фірма-перевізник центральний офіс має у Львові, пише газета Експрес.

— З Фрайбурга моя сестра їхала автобусом “Фрайбург — Херсон” української фірми “Одрі” з офісом у Львові, — розповіла Людмила Пейч. — І була вражена, що водії, громадяни України, гучно включили по телевізору в салоні російські серіали та крутили їх майже всю дорогу. У відповідь на зауваження від водіїв почула: “А нам то шо?”, і що “диск їм дав шеф у Львові”. Ще фільм переривався анонсом випусків російських новин, де розповідали про “бєзпрєдєл на Майданє”.

Сестра повідомила про це мене, я зателефонувала на фірму. Та після цього сестра повідомила, що звук зробили ще гучнішим. З приводу цієї ситуації ми подали заяву до поліції.

А ось як прокоментували ситуацію у фірмі “Одрі”.

“Що компанія, що водій перед пасажиркою вибачилися ще тоді, — стверджує Оксана, менеджер фірми. — У соцмережах компанія також вибачилася. Російська мова не заборонена ж. І ще не доказано, що пасажирка їхала на похорон. Що, ви маєте фотографії, що вона була на похороні? І вела себе неадекватно. Ми російськомовні фільми не заборонили, а заборонили російського кіновиробника”.


Реклама

А поділитися?