Можете автобуса не чекати: У вихідні на рейс виїжджає лише половина маршруток

logo
38892_mozhete_avtobusa_ne_chekati_u_vihidni_na_.jpeg


Хто не стикався з тим, що в суботу чи неділю автобуса можна чекати півгодини або й годину? Виявляється, у цьому нема нічого дивного, адже транспорт просто не виїжджає на свої маршрути.

Особливо критична ситуація вранці та ввечері, пише газета Експрес.

“Спершу ми отримали звіти від ЛКП “Львівавтодор”, а потім проаналізували ці дані й зробили порівняння. Показники невтішні, — констатує Святослав Товстига, голова ГО “За якісний транспорт”. — У вихідні їздять 50 — 60 відсотків автобусів. Є такі маршрути, на яких впродовж години не було жодного автобуса.

Відтак, у суботу, згідно з GPS-даними, з 19-ої до 20-ої не було таких маршрутів: 1-а, 2-а, 6-а, 7-й, 9-й, 12-й, 24-й, 27-й, 30-й, 35-й, 36-й, 38-й. Однак проблема не лише у вихідні. У робочі дні виїжджає на маршрути 70 — 75 відсотків транспорту”.

Додамо, що у Львові офіційно працюють п’ять фірм, які здійснюють громадські перевезення. За результатами дослідження, найгіршим виявилося АТП “Міра і К”. А маємо таку проблему через те, що перевізники не випускають автобуси на маршрути, де мало людей, економлячи пальне. Бракує в місті й перевірок підприємств, які забезпечують перевезення львів’ян.

Юлія ГОЛОДРИГА


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...