МВС встановило особи шести можливих організаторів порушення правопорядку в ПП Шегині

logo
130711_mvs_vstanovilo_osobi_shesti_mozhlivih_org.jpeg


МВС України встановило особи шести можливих організаторів порушення правопорядку в ПП Шегині, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Про це йдеться в повідомленні департаменту комунікації МВС України.

“12 вересня в рамках розслідування кримінальних проваджень за фактами подій, що мали місце 10 вересня на пункті пропуску Шегині на українсько-польському кордоні…затримані п’ять активних учасників тих подій. Правоохоронці також встановили особи шести можливих організаторів порушення громадського порядку поблизу державного кордону, а також 32 активних учасника тих подій”, – сказано в повідомленні.

Крім того, поліція Львівської області у вівторок затримала п’ятьох активних учасників прориву українсько-польського кордону.

Нагадаємо, ввечері 10 вересня прихильники екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі прорвали оточення силовиків на пункті пропуску Шегині та провели політика на територію України.

За даними Держприкордонслужби, під час прориву постраждали 10 прикордонників. У МВС повідомили, що під час незаконного прориву через кордон України в пункті пропуску Шегині Львівської області постраждали 11 поліцейських.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження. Учасникам акції загрожує до п’яти років в’язниці. Пізніше справа про прорив Саакашвілі в Україну доповнили статтею про опір правоохоронцям.

Міхеїл Саакашвілі повернувся в Україну, незважаючи на позбавлення українського громадянства і заяви прикордонників відібрати у нього паспорт громадянина України.

Вже у Львові він заявив, що знаходиться в даний час на території України абсолютно легально і анонсував тур містами країни.


Реклама

А поділитися?