На Броницькому сміттєзвалищі посилено контролюють заїзд сміттєвозів

logo
116933_na_bronickomu_smittezvaliwi_posileno_kont.jpeg


Проблема з утилізації сміття стає дедалі глобальнішою. Чи існує небезпека, що одного дня у Дрогобич порине у купах сміття, говорити про це рано. Але варто зазначити, що керівництвом міста та комунальними службами ведеться щоденна робота щодо недопущення нагромадження сміття на вулицях міста, в тому числі й на сміттєвих майданчиках. Звісно, що у зв’язку з використанням застарілого спецтранспорту іноді бувають збої у графіку вивезення сміття через технічні поломки автомобілів. Однак, ситуацію вдається тримати під контролем. Більше того, у КП «Комбінат міського господарства» великі надії покладають на депутатський корпус та фінансове управління, шукаючи можливість оновити автопарк підприємства.

Про це повідомляє сайт ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Цього понеділка, 31 липня, на оперативній нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради вкотре порушили питання утилізації сміття та проблем, які пов’язані з експлуатацією Броницького сміттєзвалища.

Як доповів керівник КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів, силами очолюваного ним підприємства здійснюється контроль за заїздом на сміттєзвалище з метою недопущення розвантаження іногородніх сміттєвозів. Своєю чергою міський голова Тарас Кучма зауважив, що посилення контролю є необхідним тому, що лімітованість утилізації твердо-побутових відходів забезпечить продовження терміну експлуатації Броницького сміттєзвалища. Відповідно за цей період вдасться реалізувати усі заходи з рекультивації сміттєзвалища та не допустити сміттєвого колапсу у місті Дрогобичі.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

А поділитися?