«На даній території громада святить паски та крашанки», – львів’яни обурені перспективою забудови ділянки на Кульчицької неподалік Храму

logo
110706_na_danij_teritoriji_gromada_svjatit_paski.jpeg


20068310 1406127246133843 1329977421 nІніціативна група мешканців вулиць Кульчицької, Петлюри, Садової, Кульпарківської та парафіяни Храму Всіх Святих Українського Народу звернулися із листом до міського голови Львова та голів фракцій і депутатів ЛМР. Зокрема, мешканці обурені перспективою виділення земельної ділянки за адресою Кульчицької 18, яка існує як громадський простір мікрорайону, під будівництво. Лист-звернення подаємо повністю.

Голові фракції  Всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Лопачаку М. Р.

Голові фракції Громадський рух “Народний контроль”

Веремчуку В. М.

Голові фракції “Українська галицька партія”

Чолію Т. Б.

Голові фракції “Громадянська позиція”

Кужелюку Ю. А.

Голові фракції “Українське Об’єднання Патріотів -УКРОП”

Телішевському І. З.

Голові фракції “Об’єднання “Самопоміч”

Шевціву А. В.

Голові фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність”

Адамику П. М.

Депутату Львівської міської ради

Пак У. І.

ШАНОВНИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВО!

ШАНОВНІ ГОЛОВИ ФРАКЦІЙ ТА ДЕПУТАТИ!

Нам, парафіянам Храму Всіх Святих Українського Народу та мешканцям вулиць Кульчицької, Петлюри, Садової та Кульпарківської стало відомо, що 20 липня 2017 р. на позачерговому пленарному засіданні Львівської міської ради розглядатиметься питання виділення земельної ділянки за адресою Кульчицької 18 (кадастровий номер — 4610136300:04:007:0059), яка існує як громадський простір нашого мікрорайону, під будівництво. Така новина стала вкрай несподіваною та обурливою з огляду на те, що думку парафіян та мешканців щодо зазначеного будівництва ніхто не з’ясував, а саме будівництво не було погоджено з громадою. А це в свою чергу свідчить про неповагу до мешканців зазначеної території та нівелює засадничий конституційний принцип демократизму.

Ділянка на якій планується будівництво є вкрай важливою і необхідною для мешканців та парафіян. Перш за все, з огляду на близьке розташування до Храму. Так, кожного року, під час святкування Воскресіння Господнього на даній території громада святить паски та крашанки. Варто наголосити, що церква забезпечує систематичне прибирання зазначеної ділянки. Також, дана територія використовується мешканцями як певна зона відпочинку. Кожного дня сюди приходять батьки з маленькими дітьми, підлітки та пенсіонери, щоб провести своє дозвілля, поспілкуватися та просто відпочити. Саме тут зосереджені зелені насадження та розташовані лавочки аби мешканці нашого метушливого міста мали місце для спокійного відпочинку. Не варто забувати й про той факт, що більшість дерев та зелених насаджень у цій зоні було посаджено руками самих мешканців. Що в свою чергу показує небайдужість мешканців до даного зеленого куточку та надає ще більшої суспільної цінності та громадської значущості даній місцевості.

Ділянка по вулиці Кульчицької 18 має не лише рекреаційне, традиційне та обрядове значення. Це територія, яка об’єднує мешканців, робить нас дружніми та єдиними. Більше того, наша громада вже довший час виношує ідею облаштування на території вказаного громадського простору Алеї Героїв Небесної Сотні.

З огляду на все вище зазначене, просимо вас під час розгляду вказаного питання на сесії Львівської міської ради відмовити у виділенні ділянки за адресою Кульчицької 18 під будівництво, залишивши вказану територію і надалі виконувати функцію громадського простору для мешканців даного мікрорайону та парафіян Храму Всіх Святих Українського Народу.

До даного звернення долучаємо підписи мешканців та парафіян.

З повагою ініціативна група мешканців вулиць Кульчицької, Петлюри, Садової, Кульпарківської та парафіяни Храму Всіх Святих Українського Народу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...