На фанатському Євро у Львові найсильнішою виявилася збірна України

Разом з континентальною першістю із футболу завершилось фанатське Євро. У Львові вболівальники зі всього Старого світу визначили з-поміж себе наймайстерніших на «Eurofanz-2016». У фіналі турніру зустрілися збірна України та мінське «Динамо». Минулоріч білоруська команда на цій стадії поступилась болгарським візаві.

«Синьо-жовті» у півфіналі вибили з боротьби львівські «Карпати». Білоруси ж упоралися зі словенцями.

Попри те, що «динамівці» після попереднього матчу відпочивали лише 20 хвилин, рахунок у фіналі відкрили саме вони.

Та допоки гості з Мінська святкували, українці блискавично відквитали гол. А невдовзі забили «біло-синім» у роздягальну – 2:1.

«Ми з перших хвилин вірили в себе. Перший тайм видався дуже валідольним для нашої команди. Та ми старалися перемогти, потішити своїх вболівальників», – каже гравець фан-збірної України Дмитро «Зіна».

Допоки команди переводили подих, на полі розминалась дітвора. Серед дітлахів – відомий юний львівський фанат Володя Бобенчик.

Однак по перерві «динамівці» приготували українцям крижаний душ. Автор першого голу у матчі, відновлює статус-кво – 2:2. Та вже невдовзі «синьо-жовті», створивши пожежу у штрафному суперника, знову вийшли уперед. А Дмитро «Люк», вдало реалізувавши пенальті, збільшив відрив.

«Дуже складно! Рівень футболу дуже високий. Бігати тяжко. Замін мало – всі на травмах», – пояснює капітан фан-команди «Динамо» (Мінськ) Дмитро «Шакал».

Господарі міцно вчепились у перемогу і до фінального свистка відвантажили ще два м’ячі у ворота білорусів. 6:2 – Україна тріумфувала. До перемоги на «Eurofanz» вона йшла десять років.

«Постійно нам не щастило! То пенальті, то неорганізованість! Та цього разу ми зібралися. Сказали самі собі, що ми не так, як основна збірна. Ми виступимо гідно і не зганьбимо нашу країну», – розповідає гравець фан-збірної України Олександр Ясинський.