На фасаді Галереї мистецтв встановлять меморіальну таблицю Борису Возницькому

logo
34673_na_fasadi_galereji_mistectv_vstanovljat_m.jpeg


На фасаді Львівської галереї мистецтв встановлять меморіальну таблицю Борису Возницькому, який 50 років був незмінним директором установи. За таке рішення сьогодні, 26 жовтня, проголосувала депутатська комісія культури, молодіжної політики та спорту міськради. Остаточний дозвіл на встановлення таблиці розглядатимуть під час сесії Львівської міськради.

Проект і сам барельєф виготовив український скульптор Ярослав Мотика. Авторству Ярослава Мотики належать пам’ятники Незалежній Україні у Буську, Євгену Коновальцю у Жовкві, Тисячоліттю хрещення України-Руси у Бельгії.

Візуалізація Львівської галереї мистецтв

«Сама таблиця вже готова, вона виготовлена з бронзи і зображає Бориса Григоровича до пояса. Також там є напис з його іменем та роками життя. Виготовили її за кошти благодійників», – розповів ZAXID.NET заступник директора галереї з наукової роботи Володимир Пшик.

За словами Володимира Пшика, таблицю обіцяють встановити до кінця року на фасаді Львівської галереї мистецтв імені Б.Г.Возницького за адресою вул.Стефаника,3.

Нагадаємо, у травні 2012 року директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький загинув у ДТП внаслідок серцевого нападу на автодорозі між селами Куровичі та Печенія Золочівського району.


Реклама

А поділитися?