На форумі місцевого самоврядування обговорили місцеві проблеми

logo
110772_na_forumi_miscevogo_samovrjaduvannja_obgo.jpeg


На форумі місцевого самоврядування обговорили місцеві проблеми

На Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування учасники ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.

Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛМР.

Зокрема, у документі є рекомендації щодо прискорення розгляду законопроектів, які стосуються повсюдності місцевого самоврядування, відповідно до Європейської хартії, фінансової та інформаційно-методичної підтримки ОТГ, особливостей функціонування агломерацій на рівні особливої форми міжкомунальної взаємодії громад міст.

Кабінету Міністрів України пропонують ухвалити Стратегію інновацій та доброго врядування на місцевому рівні; сприяти розвитку ЦНАПів та ОСББ на рівнях районів міст, обліку тарифів ЖКГ та змін щодо утримання об’єктів благоустрою.

Окремі пункти стосуються системи паркування та пов’язаних із нею реформ; запровадження адресної державної компенсації пільговикам; заборони визнання права власності на МАФ як на нерухому річ, яка за технічними характеристиками має ознаки рухомої речі.

Усі рекомендації були напрацьовані за результатами тематичних обговорень на Форумі, який об’єднав понад п’ятсот фахівців різних галузей зі всієї України та зарубіжжя.


Реклама

А поділитися?