На Галичині поліцейський прострелив собаці лапу

logo
101817_na_galichini_policejskij_prostreliv_sobac.jpeg


Інцидент стався вчора ввечері, 16 червня, на вулиці Стрийській у Львові.

Поліцейські побачили п’яного чоловіка з собакою і підійшли до нього поговорити. Ця історія завершилася тим, що на очах у свідків правоохоронці прострелили псу лапу.  Про це пишуть Версії з посиланням на  PRESS-ЦЕНТР.

Пізніше патрульні пояснять, що господар нібито раптово відпустив пса, і той напав на одного з копів. Через загрозу життю поліцейський мусив вистрілити у тварину. Однак, у тих, хто це все бачив, своя версія подій.

Свідок подій, який підписаний у Facebook як Nazar Mysyakovskyy, у свєму дописі в соцмережі заперечує, що на поліцейських нацькували собаку. Він стверджує, що поліцейські спокійно попросили п’яного чоловіка поїхати з ними додому. Той довго не міг зрозуміти, що коїться, але таки погодився. Аж раптом поводок вислизнув з рук господаря, і собака почав бігати від поліцейського автомобіля до одного з правоохоронців. При цьому пес не поводив себе агресивно. А коли тварина передніми лапами вперлася в грудну клітку полісмена, він, не знаючи, чого очікувати, вистрілив їй в лапу.

Очевидець заявляє, що готовий засвідчити ці дані в прокуратурі та в суді.Відомо, що куля влучила собаці в лапу і пройшла наскрізь. Тварина жива, її відвезли до ЛКП «ЛЕВ», де ветеринари надали необхідну допомогу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...