На ідеї львів’ян щодо розвитку міста нададуть 300 000 тис гривень

logo
107054_na_ideji_lviv_jan_wodo_rozvitku_mista_nad.jpeg


3-7 липня у Львові вперше відбудеться конкурс соціальних проектів “Активні громадяни”, загальним бюджетом фінансування 300 000 гривень.Фото: uastudent.com

Фото: uastudent.com

Подібні конкурси вже успішно відбулись у багатьох містах України у партнерстві з місцевими радами, таких як – Вінниця, Суми, Миколаїв, Київ, Чернігів та ін. Загалом в Україні вже було проведено 14 пітчингів, загальна сума фінансування яких складає 3 160 000 гривень. Завдяки даному проекту більше 130 соціальних проектів будуть реалізовані по всій країні до кінця цього року. Про це повідомляє ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”.

Проект розрахований на небайдужих львів’ян, які мають власні ідеї для розвитку свого міста. Протягом червня всі бажаючі подавали власні ідеї через веб-сайт pitching.in.ua/lviv/. Учасники, чиї ідеї виявилися найцікавішими, були відібрані для подальшої участі у конкурсі та презентуватимуть свої проекти перед експертами конкурсу.  

4-6 липня національні фасилітатори Британської Ради допоможуть доопрацювати ідеї проектів, нададуть рекомендації та покращать навички проектного менеджменту учасників, щоб майбутні профінансовані проекти були ще більше ефективними та актуальними для міста. 7 липня  учасники презентують свої оновлені проекти перед грантодавцями. Найкращі з них отримають фінансування на подальшу реалізацію (15 тис.грн. в середньому).

Один з організаторів, Тарас Репицький, заявив: “Наш конкурс спрямований на розвиток навичок небайдужих львів’ян, а також на підтримку їх ідей з метою якісного розвитку нашого міста. Ми отримали дуже цікаві ідеї, і сподіваємось що за результатами їх доопрацювання та реалізації Львів отримає цікавий продукт у дуже різноманітних сферах та просторах”.

Організатором цього заходу є Інститут суспільних ініціатив, за підтримки Британської ради та Управління культури Львівської міської ради.


Реклама

А поділитися?