На Яворівському полігоні уникають коментарів гучного скандалу з держзрадою

logo
110426_na_javorivskomu_poligoni_unikajut_komenta.jpeg


Хто саме з військових посадовців під підозрою – досі неясно.

Інформація про зрадника в найвищому шаблі керівництва Яворівського полігону швидко розлетілася не лише Україною, але й світом. Військовий об’єкт є одним із найбільших у Європі, там відбуваються навчання НАТО та приїздять міністри оборони з різних країн, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У деяких медіа в повідомленнях про підозри спецслужб щодо державної зради фігурувала фотографія керівника військового центру полковника Ігоря Слісарчука. Але СБУ запевнила, що справа стосується не його, а іншого військового посадовця цього полігону, однак імені людини, яка під підозрою, наразі не розголошують.

ВідеоПосадовця Яворівського полігону звинувачують у співпраці з окупантами

Наразі відомо, що цій особі закидають співпрацю з розвідкою генштабу збройних сил Росії: в 2015-2016 роках військовослубовець збирав та передавав секретну інформацію ворожій стороні. В самому центрі підтвердили, що одним з їхніх посадовців справді цікавилися слідчі. Однак пояснити ситуацію журналістам ніхто не схотів – ті простояли під КПП півдня, але ніхто з командирів так і не вийшов.

Сам полковник Слісарчук обурений такою плутатиною в пресі, бо це сильно вплинуло на його репутацію. Але саме до нього в журналістів і є кілька запитань, бо найімовірніше військовий, який фігурує у справі про державну зраду, є підлеглим Слісарчука. Тож українців цікавить, чи ця людина і далі працює на полігоні, чи відсторонена від обов’язків.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...