На командному Чемпіонат України-2016 легкоатлети Львівщини посіли третє місце

середа, 27 липня, 2016, 18:17
Спорт

Завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та командний чемпіонат України з багатоборств, який відбувся на стадіоні «Зірка» у місті Кропивницькому.

Легкоатлетична збірна Львівської області посіла третє загальнокомандне місце в Чемпіонаті України серед дорослих, друге місце в заліку серед молоді та перше загальнокомандне місце у Чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств, пише прес-служба ЛОДА.

Це перший такий гучний успіх представників королеви спорту зі столиці Галичини за останні роки, пише прес-служба ЛОДА.

Картинки по запросу КАртинки Чемпіонат України з легкої атлетики 2016 року

З медалями національного чемпіонату повертаються додому:

1-е місце:

– Ростикус Роман (3 000 метрів з/п) – 9:11.50 с – тренери Тарнакін В. В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.

– Шаповал Віктор (стрибки у висоту) – 2,15 м – тренери Лебедюк В.І., Бугайчук В.

– Євдокимова Тамара(метання спису) – 53,08 м – тренери Борькін В.П., Федорак А.Г.

– Іваницький Василь(стрибки з жердиною) – 4,45 м – тренер Петринець Л.Р.

2-е місце:

– Дем’янюк Дмитро (стрибки у висоту) – 2,15 м – тренер Лебедюк В.І.

– Мацкевич Олексій (400 метрів з/б) – 51,87 с – тренер Калантаєвський О. Ю.

– Костянтин Коляда (3000 метрів з/п)– 9.11,61 с – тренери Тарнакін В. В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М. П.

– Райта Оксана (3000 метрів з/п) – 10.41,35 с – тренери Сташків М. В., Кретів О.М.

3-є місце (молодь):

– Остимчук Іванна (400 метрів – 57,15 с; 800 метрів – 2.12,55 с) – тренери Свищ Я.С., Сазонова В.І.

Також варто відзначити естафетні команди Львівщини. Зокрема, чоловіча молодіжна команда до складу якої входили Батіг Юрій, Горевич Валентин (тренер Свищ Я.С.), Трохімчук Юрій (тренери Черних В.М., Кретів О.), Семенюк Олег (тренер Козлович О.Є.) у естафетному бігу на дистанції 4 х 400 метрів вибороли срібні нагороди.

Жіноча естафетна збірна, до якої увійшли Харченко Романна (тренери Свищ Я.С., Нікіфоров О.), Остимчук Іванна (тренери Свищ Я.С., Сазонова В.І.), Механчук Рената (тренери Свищ Я.С., Саулевич Н.В.) та Коваль Лілія (тренери Свищ Я.С., Сазонова В.І.) у естафеті 4 х 100 метрів, показавши результат 49,51 с, поступились дівчатам з Харківської області й у підсумку стали другими, а на дистанції 4 х 400 метрів з результатом 3.53.42 вибороли золоті нагороди командного чемпіонату України.

Загалом у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих і молоді та Чемпіонаті України з багатоборства взяли участь понад 350 легкоатлетів у категорії «Дорослі» та понад 200 легкоатлетів у категорії «Молодь» зі всієї України.

Відтак, перше місце в загальному заліку дорослого чемпіонату із сумою 1665 очок виборола збірна команда Харківської області; на другому місці фінішували легкоатлети Дніпровської області (1 658 очок). Збірна команда Львівської області з загальною сумою 1 465 очок посіла трею сходинку, випередивши свого найближчого переслідувача збірну команду Київської області на 270 очок.

У молодіжному чемпіонаті перемогу з сумою 1460 очок святкувала збірна команда Дніпропетровської області, друге місце посіла збірна команда Львівської області з загальною сумою 1290 очок, а на третьому збірна команда Київської області з сумою 1 110 очок.

У багатоборстві збірна команда Львівської області виборола перше загальнокомандне місце, набравши 210 очок, випередивши при цьому на 10 очок збірну Запорізької області, а на третій сходинці – збірна команда Харківської області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.