На конференції у Львові обговорять «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві»

logo
36214_na_konferenciji_u_lvovi_obgovorjat_formuv.jpeg


На конференцію під такою назвою запрошує усіх Громадська організація “Рух “Твереза Україна”.

SeRBL--L3Xk

Захід відбудеться 4–5 листопада 2016 року у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького за адресою: м. Львів, вул. Шимзерів, 3А (теоретичний корпус), 2-й поверх, актовий зал. Початок 4 листопада о 9:00 год. Вхід вільний.

Програма III науково-практичної конференції «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві» передбачає лекції науковців та вчених з різних куточків України. Серед них Олександр Анатолійович Почекета (Київ), Роман Антонович Галицький (Київ), Ярослав Васильович Стасів (Львів), Марія Олександрівна Караван (Хмельницький), Володимир Володимирович Пукач (Тернопіль), Олег Ігорович Андрухів (Івано-Франківськ), Ярослав Олегович Закоморний (Харків), Анатолій Миколайович Вальчук (Хмельницький), Тарас Іванович Сидор (Львів), та багато інших.

Окрім шкідливості алкоголю на здоров‘я та світогляд людини, способи протидії цій проблемі, на конференції піднімуть й такі питання як практична користь тверезого способу життя, його пропагування та можливі перешкоди до його досягнення. А також лектори звернуться до історії та розповідатимуть про “Антиалкогольну діяльність ОУН та УПА” та традиції тверезого способу життя з часів Київської Русі.

Всі присутні матимуть можливість задавати питання доповідачам. На завершення першого дня організатори пропонують обговорити резолюцію конференції.

Другий день конференції розпочнеться переглядом документального фільму. Також відбудеться круглий стіл на тему «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві». На закриття конференції відбудеться ухвалення резолюції.

Контакти: 067 2 996 996


Реклама

А поділитися?