На Левандівці відбудеться міжнародний фестиваль Параджанова

logo
116585_na_levandivci_vidbudetsja_mizhnarodnij_fe.jpeg


01.08.2017, 12:06

фестиваль, Параджанова, Левандовка, программаНа Левандівці вдруге відбудеться міжнародний фестиваль Параджанова. Захід пройде з 20 по 27 серпня. Про це повідомляє “Львів онлайн”. 

Особливістю цьогорічного Фестивалю стане міжнародна резиденція, куди на основі відкритого конкурсу будуть запрошені митці з України, Польщі, Грузії, Вірменії, Білорусі, Молдови та Азербайджану. Кураторами резиденції будуть Вікторія Данелян, яка курувала мистецьку частину першого Фестивалю, та Сармен Бегларян, експерт з візуального мистецтва, який співпрацює з Інститутом Адама Міцкевича у Варшаві. Під час резиденції на Левандівці митці працюватимуть з темами “параджанівської” свободи творчості, толерантності та міжкультурної синергії. Захід відбудеться у культурно-мистецькому центрі “Супутник”.

Окрім резиденції ІІ Міжнародний Фестиваль Параджанова на Левандівці матиме змістовну освітню програму для дітей та дорослих, програму майстер-класів, окремі програми театру та кіно.

Організатором ІІ Фестивалю Параджанова на Левандівці є Управління культури Львівської міської ради у партнерстві з Інститутом Адама Міцкевича у Варшаві, Програмою Фонду Шерінга та спілкою МітОст.

На Левандовке во второй раз пройдет международный фестиваль Параджанова. Мероприятие пройдет с 20 по 27 августа. Об этом сообщает “Львов онлайн”. 

Особенностью нынешнего фестиваля станет международная резиденция, куда на основе открытого конкурса будут приглашены художники из Украины, Польши, Грузии, Армении, Беларуси, Молдовы и Азербайджана. Кураторами резиденции будут Виктория Данелян, которая курировала художественную часть первого Фестиваля, и Сармен Бегларян, эксперт по визуального искусства, сотрудничает с Институтом Адама Мицкевича в Варшаве. Во время резиденции на Левандовке художники будут работать с темами “параджановской” свободы творчества, толерантности и межкультурной синергии. Мероприятие состоится в культурно-художественном центре “Спутник”.

Кроме резиденции второй международный фестиваль Параджанова на Левандовке будет содержательную образовательную программу для детей и взрослых, программу мастер-классов, отдельные программы театра и кино.

Организатором II Фестиваля Параджанова на Левандовке является Управление культуры Львовского городского совета в партнерстве с Институтом Адама Мицкевича в Варшаве, Программой Фонда Шеринга и союзом МитОст.

А поділитися?Вам має сподобатись...