На львівські маршрутки чекають нововведення

logo
106210_na_lvivski_marshrutki_chekajut_novovveden.png


На львівські маршрутки чекають нововведення. Від завтра усі 10 напрямків, які раніше обслуговувала компанія «Фіакр», бере під свою опіку комунальне АТП-1. Активісти твердять, що це незаконно, натомість у міській раді запевняють, що це вимушений крок.

А все тому, що від завтра у цієї компанії закінчується термін тимчасової угоди на перевезення. І нічого іншого, як віддати маршрути комунальному підприємству, в Ратуші не придумали. Далі керівник міського управління транспорту Олег Партика: «Є ухвала суду Дніпровського і низки інших судів, через які ми не можемо провести конкурс. Тому договори в нас тимчасові, не можемо внести змін. Відтак рішенням виконкому зобов’язали АТП-1, яке є в підпорядкуванні Львівської міської ради, здійснювати перевезення на маршрутах, на яких закінчились тимчасові договори».

Така ж доля може спіткати інших перевізників, в яких через кілька місяців закінчаться термін угод. Транспортний активіст Святослав Товстига пояснює, що тепер деякі львівські маршрутки будуть їздити просто за домовленістю. «У нас ситуація наступна: завтра автобуси їздять, але за великим рахунком, якщо щось стається, то крайнього не можна буде знайти, бо ці автобуси їздять без жодного договору».

Нагадаємо, «Фіакр-Львів» обслуговує 10 маршрутів у нашому місті. Це 13, 22, 24, 30, 39, 41, 43, 17, 18, 34

Loading…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...