На львівському заводі медапаратури відкрили арт-простір

logo
57465_na_lvivskomu_zavodi_medaparaturi_vidkrili.jpeg


На території Львівського заводу радіоелектронної медичної апаратури «РЕМА» (вул. Заводська, 31) облаштували центр сучасного мистецтва. Ініціатором створення арт-простору є американський режисер з українським корінням Сез Баумрін.

Відкриють мистецький центр перформансом «Чужинець на чужині» нового театрального проекту «Гершом» під керівництвом Сеза Баумріна. Це проект з елементами танцю, музики й літератури, у якому задіяні львівські актори. У роботі режисер спільно з акторами використовують свідому імпровізацію, відмовляючись від канонів класичної театральної гри. Прем’єрні покази — 26 та 27 січня.

«Незвичну локацію (завод розташований у районі Підзамче) обрали невипадково: хочемо, аби культура виходила за межі центральної частини міста. У найближчих планах арт-простору — створення лабораторії дослідження театрального мистецтва, формування початкового театрального репертуару, активна співпраця з акторами, танцівниками, фотографами, художниками… Надаватимемо простір митцям для їхньої творчої реалізації», — розповіла bit.ua представниця проекту «Гершом» Діана Горбань.

Вхід на прем’єру перформансу «Чужинець на чужині» — вільний. Однак організатори просять відвідувачів зареєструватись, написавши листа на електронну пошту: gershom.theatre@gmail.com. Або за телефоном: 0682217683; 0935075299.

Фото надані організаторами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

А поділитися?Вам має сподобатись...