На Львівщині 18-річний батько та 12-річна породілля не планують відмовлятися від дитини

logo
134683_na_lvivwini_18_richnij_batko_ta_12_richna.jpeg


На Львівщині 18-річний батько та 12-річна породілля не планують відмовлятися від дитини

На Львівщині поліція відкрила кримінальне провадження через 12-річну породіллю

Про Головне

На Львівщині поліція відкрила кримінальне провадження через 12-річну породіллю. У Львові 12-річна школярка народила дівчинку, вагою два з половиною кілограми. Свою вагітність школярка приховувала. Вона живе в Бориславі в родині, де шестеро дітей.

12-річна шестикласниця немовля виносила без ускладнень і народила здорову дівчинку на 35-му тижні вагітності. Лікарі кажуть, що немовля вже їсть з пляшечки і потроху набирає вагу.

До юної породіллі нікого не пускають, бо проти її мама, яка стала бабусею в тридцять один рік. Вона про вагітність доньки дізналася за два тижні до пологів і відвела її до лікарів. У самої жінки пятеро дітей. Її чоловік – на заробітках. За попередньою інформацією, відмовлятися від дитини не збираються і будуть виховувати. Бабця буде законним представником дитини дочки.

Батько немовляти сусід школярки. Каже, що закоханий і також від дитини відмовлятися не буде. На момент зачаття хлопцю було сімнадцять.

Слідчими розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 155, йдеться про статтеві зносини з особою, яка не досягла статтевої зрілості. Якщо буде доведено вину хлопця, йому максимально загрожує позбавлення волі терміном до пяти років.

А чиновники тим часом планують організувати для школярів виховні години. Психологи їх підтримують.

Статистика ранніх пологів в Україні лякає. За даними Міністерства охорони здоров’я, торік матерями стали 118 дівчаток до 14-ти років; у віці від 15-ти до 17-ти років – народили понад 5700 дівчат.

Джерело: ТСН

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter


А поділитися?