На Львівщині батько з дитиною на велосипеді потрапили під колеса авто

logo
115500_na_lvivwini_batko_z_ditinoju_na_velosiped.jpeg


Новини, 28.07.2017

28.07.2017, 10:32

Жидачев, велосипед, 10-летняя дочкаПоблизу міста Жидачів батько з 10-річною донькою на велосипеді потрапили під колеса авто. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Дорожньо-транспортна пригода сталась 27 липня на кільці автомобільної дороги поблизу міста Жидачів. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля КIA, 36-річний місцевий мешканець, не обрав безпечної швидкості та дистанції, внаслідок чого зіткнувся з велосипедом, яким їхали 50-річний мешканець Жидачева та його десятирічна донька. Внаслідок зіткнення велосипедисти отримали травми.

Правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Вблизи города Жидачов отец с 10-летней дочерью на велосипеде попали под колеса автомобиля. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Дорожно-транспортное происшествие произошло 27 июля на кольце автомобильной дороги вблизи города Жидачев. Как предварительно установили правоохранители, водитель автомобиля КIA, 36-летний местный житель, не выбрал безопасную скорость и дистанцию, в результате чего столкнулся с велосипедом, на котором ехали 50-летний житель Жидачева и его десятилетняя дочь. В результате столкновения велосипедисты получили травмы.

Правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия, решается вопрос об открытии уголовного производства.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...