На Львівщині через негоду знеструмлені села у восьми районах

logo
38948_na_lvivwini_cherez_negodu_znestrumleni_se.jpeg


Сильний снігопад та вітер спричинили відімкнення електрики у селах 8 районів Львівської області. Згідно з повідомленням департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, без електропостачання залишилося 37 населених пунктів (16 – повністю та 21 – частково).  

Аварійні бригади ПАТ “Львівобленерго” працюють у посиленому режимі. Роботи з ліквідації пошкоджень та відновлення електропостачання проводять 15 бригад, у складі яких – 20 одиниць техніки та 75 осіб.

У посиленому режимі працюють також дорожні служби:  на автошляхах області задіяно 180 одиниць техніки, на гірських відтинках додатково здійснюється ручна підсипка доріг.

Рух автошляхами Львівщини суттєво ускладнює великогабаритний транспорт.

За словами заступника голови Львівської ОДА Ірина Гримак, на деяких відтинках доріг державного значення зупинилися кілька фур, через що утворилися затори. Щоби запобігти повторному виникненню таких ситуацій, керівництво ЛОДА прийняло рішення скеровувати великогабаритний транспорт у місця тимчасових зупинок, а їх є 51. В облдержадміністрації запевняють, що інформаційні щити з переліком місць відстою вже встановлено на усіх дорогах державного значення на межі Львівської області.

Тим часом, регіональний центр гідрометеорології інформує про подальше погіршення погодних умов, а особливо – вночі.

Отож водіїв транспортних засобів просять за можливості утримуватися від поїздок.

А працівники соціальних служб звертаються до львів’ян із проханням  повідомляти безхатькам, що Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян (вул. Кирилівська, 3а) через різке похолодання і загалом погіршення погодних умов тепер працює й удень.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...