На Львівщині Chevrolet в’їхав у лісовоз (фото)

logo
101369_na_lvivwini_chevrolet_v_jihav_u_lisovoz_f.jpeg


Новини, 18.06.2017

18.06.2017, 10:08

Chevrolet, лесовозСьогодні на автодорозі с. Старичі – с. Верещиця Chevrolet в’їхав у лісовоз. Про це повідомляється у групі “Варта 1”. 

Сьогодні о 10.20 на автодорозі с. Старичі – с. Верещиця сталася ДТП. Автомобіль тягач Renault, виїжджаючи з лісу, не пропустив Chevrolet Lacheti. Водій Chevrolet в умовах слизької дороги і малої видомості виїзду з лісу (дорога в цьому місці робить поворот) не зумів уникнути зіткнення й в’їхав прямо у колеса тягача.

“Дивує те, що в лісовозі крім водія ще були пасажири, і ніхто не догадався вийти на дорогу і порегулювати виїзд”, – зазначає автор повідомлення.

Сегодня на автодороге с. Старычи – с. Верещица Chevrolet въехал в лесовоз. Об этом сообщается в группе “Варта 1”. 

Сегодня в 10.20 на автодороге с. Старычи – с. Верещица произошло ДТП. Автомобиль тягач Renault, выезжая из леса, не пропустил Chevrolet Lacheti. Водитель Chevrolet в условиях скользкой дороги и малой видомости выезда из леса (дорога в этом месте делает поворот) не сумел избежать столкновения и въехал прямо в колеса тягача.

“Удивляет то, что в лесовозе кроме водителя еще были пассажиры, и никто не догадался выйти на дорогу и порегулировать выезд”, – отмечает автор сообщения.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...