На Львівщині депутат вперше оскаржуватиме у суді рішення облради через корупційну складову

logo
40345_na_lvivwini_deputat_vpershe_oskarzhuvatim.png


Голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту Львівської обласної ради Роман Кизима буде оскаржувати у суді рішення Львівської обласної ради. Про це він повідомив 18 листопада під час звіту за перший рік роботи в облраді.

«На останньому своєму засіданні обласна рада всупереч моїм зауваженням підтримала проект рішення про розгляд обласних програм. Цей документ має визначати процедуру розгляду усіх обласних програм і там є декілька статей, які, я вважаю, сприяють корупції. Зокрема, зазначено, що не обов’язково подавати точний перелік об’єктів, які будуть фінансуватися, а також зазначено, що самі об’єкти, які будуть фінансуватися, затверджуються комісією, а не сесією обласної ради. Я вважаю, що це є перевищення повноважень членів комісії. Ну і сама процедура виходить абсолютно непрозорою», ― пояснив Роман Кизима.

За його словами, це вперше депутат оскаржуватиме рішення обласної ради, бо були випадки, коли обласні обранці оскаржували кадрові призначення, а от рішень сесії – ні.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...