На Львівщині діти із Луганщини дякували за теплий прийом

logo
79077_na_lvivwini_diti_iz_luganwini_djakuvali_z.jpeg


Сьогодні, 12:23

На Львівщині діти із Луганщини дякували за теплий прийом

За підтримки Буської районної ради 26 березня на Бущину завітали 15 дітей і 2 їхніх наставників з міста Кремінна Луганської області. Вони гостювали у бузецькому краю під час весняних канікулів. В останній день їхнього візиту для них організували екскурсію Львовом. Після цього вони поїхали додому.

Біля будівлі Буської ЗОШ №2 діти попрощались із гостинним містом з надією, в майбутньому, ще зустрічатись із новими друзями на цікавих пізнавальних проектах.

За те, що відвідали наш край, подякував дітям голова Буської районної ради Богдан Глова та керівник відділу освіти Буської РДА Богдан Глуховецький. Разом з директором Буської ЗОШ № 2 Богданом Басарабою вони висловили сподівання, що діти повезуть у своїх серцях частинку доброти бущан і поділяться із нею зі своїми земляками. Гостям побажали щасливої дороги та на згадку зробили світлини.

Варто відзначити, що діти щиро дякували бущанам за гостинність, адже вони змогли познайомитися із народними традиціями та історико-культурними пам’ятками нашого краю. Зокрема, вони відвідали замки «Золотої підкови Львівщини», Красненський краєзнавчий музей, приватний музей родини Грущицьких, оглянули місто, побували на відпочинку у Соколянському лісництві. Відвідали духовні храми Буська та навчились малювати Великодні писанки. А ще діти багато спілкувалися зі своїми однолітками з нашого міста.


Реклама

А поділитися?