На Львівщині дитина отруїлася смертельно небезпечною таблеткою

logo
64300_na_lvivwini_ditina_otrujilasja_smertelno_.jpeg


Сергій Білий, 17.02.2017, 08:11

ребенок, отравление, таблетка​На Львівщині трирічна дитина проковтнула небезпечну таблетку.

Трирічна Ангеліна, скориставшись тим, що мама відлучилася на вулицю, відкусила шматок смертельно небезпечної таблетки – дертила. Це – препарат, який призначений для виведення глистів у великої рогатої худоби.

Його виробляли в Угорщині, сьогодні він заборонений, і на територію України його вже років з 20 офіційно не завозять, але у домівках селян його ще доволі багато. Препарат дуже токсичний. Якщо його з’їдала собака чи кішка, то відразу ж гинула.

Як встановили лікарі після обстеження дитини, доза токсинів у її крові перевищувала допустимі норми у 250 разів.

За життя дівчинки реаніматологи Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру боролися півтора тижня.

“Нам дуже важливо було не допустити виникнення печінкової недостатності. Якби це сталося, ми б дитину не врятували”, – розповіла Львівській газеті завідувачка відділення інтенсивної терапії і реанімації центру Ірина Щуровська.

На Львовщине трехлетний ребенок проглотил опасную таблетку.

Трехлетняя Ангелина, воспользовавшись тем, что мама отлучилась на улицу, откусила кусок смертельно опасной таблетки – дертила. Это – препарат, который предназначен для выведения глистов у крупного рогатого скота.

Его производили в Венгрии, сейчас он запрещен, и на территорию Украины его уже лет 20 официально не завозят, но в домах сельских жителей его еще достаточно много. Препарат очень токсичен. Если его съедала собака или кошка, то сразу же погибала.

Как установили врачи после обследования ребенка, доза токсинов в ее крови превышала допустимые нормы в 250 раз.

За жизнь девочки реаниматологи Западноукраинского специализированного детского медицинского центра боролись полторы недели.

“Нам очень важно было не допустить возникновения печеночной недостаточности. Если бы это произошло, мы бы ребенка не спасли”, – рассказала Львовской газете заведующая отделением интенсивной терапии и реанимации центра Ирина Щуровская.

А поділитися?