На Львівщині для військових медиків та учасників АТО організували відпочинковий тур(+фото)

logo
32200_na_lvivwini_dlja_vijskovih_medikiv_ta_uch.jpeg


Учасники АТО, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону, а також військові медики у рамках акції “Героям – на здоров’я”від соціального мегапроекту “Мій тато захищає Україну” побували в дельфінарії “Оскар” та відвідали зоопарк “Лімпопо”. Про це повідомили організатори акції.

Ще напередодні Дня захисника України у Військово-медичному клінічному центрі відбулася урочиста частина акції – госпіталь відвідали наймолодші учасники мегапроекту “Мій тато захищає Україну” – діти учасників АТО, які передали для захисників особливі подарунки – власноруч виготовлені тістечка та печиво, а також вітальні листівки-дряпанки. Співорганізатори акції “Героям – на здоров’я” підготували для військових ще один подарунок – святковий торт та концерт за участі скрипаля-віртуоза Олександра Божика, дуету “Ріка життя” та Софії Федини. Окрім того, цього ж дня партнери мегапроекту “Мій тато захищає Україну” – керівники розважально-оздоровчого комплексу із дельфінами “Оскар” подарували військовим сертифікат для 45 осіб на безкоштовне відвідування дельфінарію.

Після відвідування дельфінарію “Оскар”, військові також побували на Службі Божій у Храмі святої Анни, що в місті Бориславі, де помолилися перед мощами святих.

На завершення акції військові лікарі разом із бійцями АТО побували в зоопарку “Лімпопо”, який також вже не вперше приймає на екскурсії воїнів АТО та їхні сім’ї.

Варто зазначити, що поїздка відбулась за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації

А поділитися?Вам має сподобатись...