На Львівщині дублянська школа мистецтв відзначила 25-річній ювілей(+фото)

logo
35918_na_lvivwini_dubljanska_shkola_mistectv_vi.jpeg


У неділю, 30 жовтня, у м. Дубляни Жовківського району місцева школа мистецтв ім. Степана Турчака відсвяткувала 25-річчя. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Свято зібрало багато гостей, мешканців міста та представників влади. Завітав на захід і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Очільник області привітав усіх присутніх із урочистою подією та вручив грамоти директорові школи Ігорю Кадюку, завідувачу відділу духових інструментів Степанові Вусу та завідувачу відділення образотворчого мистецтва Олександрі Дубик.

Опісля відбувся святковий концерт за участі танцювальних колективів “Намисто”, “Цвіт України”, “Бузьків цвіт”, хору молодших і старших класів “Диво” і “Канон”, ансамблю скрипалів, бандуристок, народного камерного оркестру народного дому м. Дубляни.

Довідка:

Дублянська дитяча школа мистецтв ім. С. Турчака створена у 1991 році і носить ім’я народного артиста, головного диригента Державного академічного симфонічного оркестру України Стефана Турчака.

На заклад налічує 40 викладачів з різних спеціальностей. Охоплює три мистецькі відділення: музичне, художнє, хореографічне. Вихованці ДШМ є постійними учасниками щорічних обласних і всеукраїнських виставок-конкурсів дитячого малюнка, музичних фестивалів, конкурсів у Жовкві, Львові, Києві.

Протягом 2014-2016 років у приміщенні школи тривали ремонтно-реставраційні роботи. Зокрема відремонтували дах, укріпили фундамент та стіни за кошти місцевого бюджету та у межах програми Державного фонду регіонального розвитку.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...