На Львівщині експериментуватимуть з ветеринарними лікарнями

logo
117241_na_lvivwini_eksperimentuvatimut_z_veterin.jpeg


veterynarНа прикладі Львівської області відпрацьовуватимуть модель карти оптимізації ветеринарних закладів. Наступного року таку оптимізацію робитимуть по всій Україні, повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Нема необхідності в утримуванні тієї мережі лікарень ветмедицини, що існує зараз. Надходження та рівень послуг у них є незадовільними. Є сенс провести реорганізацію в межах лабораторій та лікарень із переглядом кадрів та залученням молодих фахівців. Це дасть можливість вийти на європейську модель», – переконаний Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа.

Окрім того, на Львівщині мають намір запустити пілотний проект із проведення протиепізоотичних заходів через приватних лікарів. Зараз проводять роботу із залучення державних коштів у цей проект.

«З точки зору підприємців, які користуються послугами санветекспертизи, ми бачимо розуміння та підтримку. Окрім того, перелік послуг повинен бути розширений, як у лікарнях так і в лабораторіях», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Закінчити процес оптимізації ветзакладів мають до кінця 2018 року.

А поділитися?