На Львівщині голова ОДА та керівники правоохоронних структур продовжують зустрічі з громадами(+фото)

logo
na_lvivwini_golova_oda_ta_kerivniki_pravoohoronnih_struktur_prodovzhujut_zustrichi_z_gromadami_foto.jpg


У п’ятницю, 8 липня, відбулася зустріч громади Стрийщини з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою та очільниками силових структур Львівщини.

На зустрічі також були присутні керівники районної та міської влади, силових структур, державних установ, представники громадських організацій, голови місцевих рад району та активні жителі Стрийщини.

Про загальну ситуацію в районі та місті окреслили голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький та міський голова Стрия Роман Шрамов’ят.

До слова також були запрошені представники силових структур Стрийщини, зокрема начальник Стрийського міжрайонного відділу поліції Національної поліції України у Львівській області Іван Малиш, прокурор Стрийської місцевої прокуратури Ігор Лескович, які поінформували присутніх про стан злочинності та організацію роботи правоохоронних органів у Стрийському районі.

Присутні мали можливість задати низку запитань правоохоронцям та представникам влади, зокрема про фінансування профтехучилищ та дитячих дошкільних установ Стрия, торгівлю алкогольними напоями у вечірній час, боротьбу з наркоманією, закриття ігрових закладів, про приватизацію приміщень гуртожитку Стрийського ВРЗ, вивезення хімічних відходів, що знаходяться по вул. Сколівській, реагування працівників поліції на звернення громадян, недопущення руйнування колишнього аеропорту “Львів-2” та ін.

Також громадські активісти висловили пропозицію щодо збільшення кількості дільничних інспекторів поліції. На усі запитання громадськості Стрийщини очільник області Олег Синютка, обласні та районні правоохоронці надали вичерпні пояснення та відповіді.

Представники силових структур задекларували відкритість та готовність до співпраці з громадськістю, закликали мешканців району повідомляти відповідні органи про будь-які правопорушення.

Підсумовуючи зустріч, Олег Синютка наголосив, щоб відвертість не закінчувалась у цьому залі. Він закликав йти назустріч один одному, бо тільки спільно можна здолати всі проблеми.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...