На Львівщині горіла дзвіниця

logo
139307_na_lvivwini_gorila_dzvinicja.jpeg


06.10.2017, 10:53

пожар, колокольняУ місті Сколе вогнеборці ліквідували пожежу в дерев’яній дзвіниці Великомученика Святого Пантелеймона, яка належить українській греко-католицькій церкві. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

5 жовтня о 16:03 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в м. Сколе по вул. Шевченка, 7 в дерев’яній дзвіниці, розміром 4 х 4 м. Дзвіниця, належить українській греко-католицькій церкві Великомученика Святого Пантелеймона, 1762 року забудови.

Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалося врятувати дзвіницю від знищення вогнем, та не допустити перекидання вогню на поруч розміщену церкву. Пожежу локалізували о 16:12 та ліквідували о 16:15. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено стіни на площі 0,5 кв.м.

Постраждалих на місці події немає. Причина займання встановлюється.

В городе Сколе пожарные ликвидировали пожар в деревянной коло кольне Великомученика Святого Пантелеймона, которая принадлежит украинской греко-католической церкви. Об этом сообщает пресс-служба Госслужбы по чрезвычайным ситуациям во Львовской области.

5 октября в 16:03 в Службу спасения “101” поступило сообщение о пожаре в г. Сколе по ул. Шевченко, 7 в деревянной колокольне, размером 4 х 4 м. Колокольня принадлежит украинской греко-католической церкви Великомученика Святого Пантелеймона, 1762 года застройки.

Благодаря оперативным действиям пожарных удалось спасти колокольню от уничтожения огнем и не допустить переброски огня на рядом расположенную церковь. Пожар локализован в 16:12 и ликвидирован в 16:15. В результате пожара огнем повреждены стены на площади 0,5 кв.м.

Пострадавших на месте происшествия нет. Причина возгорания устанавливается.


А поділитися?