На Львівщині готуються до проведення легендарного свята для меломанів

logo
117917_na_lvivwini_gotujutsja_do_provedennja_leg.jpeg


04.08.2017, 18:04

Вудсток-201711-13 серпня 2017 року на території аеродрому Цунів у Львівській області буде проходити свято для меломанів – 6-й фестиваль “Woodstock Ukraine 2017”. Про це повідомляє прес-служба Городоцької райдержадміністрації. 

Фестиваль Woodstock Ukraine відбувається вже шість років поспіль, останні 3 роки – у затишному та історичному місці – на території замку Свірж Львівської області. Та у 2017 році фестивалю довелось змінити локацію, через велику кількість учасників. Мета проекту – об’єднати українців з різних частин країни, підтримувати благодійний волонтерський рух в Україні, розвивати музичну культуру. Гасло фестивалю – Мир, кохання, музика як і у фестивалю Woodstock`1969.

Відвідувачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими іменами і наживо послухати вже відомих виконавців. Проте музичні гурти на сцені – це не вся програма рок-фестивалю – театральні постановки, перфоменси, майстер-класи, вело-екскурсії, кінопокази, запливи на човнах, посиденьки біля вогнища – в організаторів, волонтерів та гостей насичений графік. Музиканти, глядачі та волонтери фестивалю Woodstock Ukraine живуть в наметовому містечку біля аеродрому Цунів. Вхід безкоштовний, але потрапити на фестиваль зможуть тільки зареєстровані відвідувачі. Це, до речі, єдиний безкоштовний для глядачів фестиваль такого масштабу. За три дні український Вудсток відвідує понад 15 тисяч людей.

На Вудстоку працюють близько 150 волонтерів з різних куточків України, стати волонтером можна до 30 червня, заповнивши анкету на сайті фестивалю.

Довідка SQ. Організатор фестивалю – Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця”, який проводить благодійні акції, щоб зібрати гроші для лікування та діагностики дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України. 

11-13 августа 2017 года на территории аэродрома Цунив в Львовской области будет проходить праздник для меломанов – 6-й фестиваль “Woodstock Ukraine 2017”. Об этом сообщает пресс-служба Городоцкой райгосадминистрации. 

Фестиваль Woodstock Ukraine проходит уже шесть лет подряд, последние 3 года – в уютном и историческом месте – на территории замка Свирж Львовской области. Но в 2017 году фестиваля пришлось сменить локацию из-за большого количества участников. Цель проекта – объединить украинцев из разных частей страны, поддерживать благотворительный волонтерское движение в Украине, развивать музыкальную культуру. Лозунг фестиваля – Мир, любовь, музыка как и у фестиваля Woodstock`1969.

Посетители смогут насладиться различными музыкальными стилями, познакомиться с новыми именами и вживую послушать уже известных исполнителей. Однако музыкальные группы на сцене – это не вся программа рок-фестиваля – театральные постановки, перформансы, мастер-классы, вело-экскурсии, кинопоказы, заплывы на лодках, посиделки у костра – у организаторов, волонтеров и гостей насыщенный график. Музыканты, зрители и волонтеры фестиваля Woodstock Ukraine живут в палаточном городке возле аэродрома Цунив. Вход бесплатный, но попасть на фестиваль смогут только зарегистрированные посетители. Это, кстати, единственный бесплатный для зрителей фестиваль такого масштаба. За три дня украинский Вудсток посещает более 15 000 человек.

На Вудстоке работают около 150 волонтеров из разных уголков Украины, стать волонтером можно до 30 июня, заполнив анкету на сайте фестиваля.

Справка SQ. Организатор фестиваля – Всеукраинский благотворительный фонд “Сердце к сердцу”, который проводит благотворительные акции, чтобы собрать деньги для лечения и диагностики детей. На собранные средства фонд закупает медицинское оборудование и бесплатно передает в пользование в областные детские больницы Украины.


Реклама

А поділитися?