На Львівщині готуються реалізувати проект із догляду дітей-сиріт у сімейній атмосфері(+фото)

logo
78672_na_lvivwini_gotujutsja_realizuvati_proekt.jpeg


Перша обласна конференція “Деінституалізація та розвиток соціальної політики на місцях. Разом для дітей!” у Львові об’єднала небайдужих людей, які залучені до роботи із дітьми соціально-незахищених категорій області.

Зазначимо, що деінституціалізація – це процес заміни стандартної системи догляду дітей на виховання у сім’ї або умовах, максимально наближених до сімейних.

Упродовж дня учасники напрацьовували першочергові кроки для запуску на Львівщині повномасштабного процесу деінституалізації. До обговорення долучились близько 120 осіб. Серед присутніх на конференції – представники громадських організацій, благодійних фондів, церковних та волонтерських ініціатив з усіх районів Львівщини, котрі працюють з дітьми та молоддю соціально-незахищених категорій, а також представники органів місцевого самоврядування, що відповідальні за соціальну політику у сфері захисту прав дітей, керівники інтернатних закладів, дитячих будинків.

У межах роботи конференції відбувся скайп – зв’язок з Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

Організатор заходу – БФ «Українська Галицька Фундація», за сприяння Служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Львівської міської ради та Громадянської кампанії «Відкриваємо двері дітям».

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...