На Львівщині гробарі, копаючи могилу на сільському цвинтарі, натрапили на мінометну міну

logo
131015_na_lvivwini_grobari_kopajuchi_mogilu_na_s.jpeg


За минулу добу піротехніки ДСНС знищили 2 та виявили 3 застарілі боєприпаси. У вівторок, 12 вересня, в с. Острів Сокальського району гробарі під час копання ями на цвинтарі знайшли 50 мм мінометну міну. На небезпечну знахідку натрапили за 1 км від житлових будинків. Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСНС у Львівській області.

А у м. Добромиль Старосамбірського району ручну гранату Ф-1 часів ІІ Світової війни знайшли під час збирання грибів у лісовому масиві.

Виявлені боєприпаси було вилучено та знищено у встановленому порядку.

Також у вівторок, 12 вересня, об 11:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Шнирів Бродівського району під час збирання грибів у лісі, за 200 м від дороги Броди – Лешнів, знайшли мінометну міну часів ІІ Світової війни. Біля цієї ж траси о 18:55 поблизу м. Броди на вул. Чупринки під час збирання грибів у лісі виявили ручну гранату часів ІІ Світової війни.

Цього ж дня о 14:21 до рятувальників надійшло ще одне повідомлення, що в с. Загір’я Пустомитівського району в полі під час земляних робіт було виявлено ручну гранату часів війни.

За фактом виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку на вилучення та їх знищення.


Реклама

А поділитися?