На Львівщині хочуть ремонтувати дороги за провідною німецькою технологією

logo
na_lvivwini_hochut_remontuvati_dorogi_za_providnoju_nimeckoju_tehnologieju.jpg


Для ремонту автомобільних доріг на території області планують випробувати передову технологію зміцнення ґрунтів, яка дозволяє будувати нові траси швидко й ефективно

Такий експеримент голова облдержадміністрації Олег Синютка запропонував представникам німецької компанії KINPRO Holding GmbH, які виявили намір запровадити свою методику на Львівщині. Зустріч відбулась сьогодні, 8 липня, у стінах Львівської ОДА.

Іноземні бізнесмени прагнуть долучитися до будівництва автомобільних трас із застосуванням власної технології KINPRO GROUND System, котра дуже добре зарекомендувала себе у світі. За їхніми словами, це методика може бути застосована на 90% всіляких типів ґрунтів. Вона проста у застосуванні і дозволяє в короткі терміни підготувати ґрунт для будівництва основи дорожнього покриття.

У підсумку розмови сторони дійшли згоди щодо випробовування цієї технології на одній із ділянок доріг Львівщини. Відповідні бізнес-пропозиції представники німецької компанії підготують та нададуть вже найближчим часом.

«Якщо ця технологія після випробування та тестової експлуатації виправдає себе на наших дорогах, ми готові запроваджувати її для будівництва», – зазначив Синютка.

Loading…

lito1

Статті пов’язані мітками

Loading…


Реклама

А поділитися?