На Львівщині командири подали в суд на віськового за пияцтво

logo
35568_na_lvivwini_komandiri_podali_v_sud_na_vis.jpeg


Яворівський районний суд Львівської області розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності військовослужбовця.

Про це повідомив сьогодні, 31 жовтня, власкор IA ZIK з посиланням на постанову Яворівського районного суду.

Суд встановив: вояка В., у військовій частині, дислокованій у місті Яворові, був виявлений командирами під час перевірки особового складу в стані алкогольного сп’яніння.

У судове засідання Х. не з’явився, але від нього надійшла заява, у якій просить адміністративну справу розглядати за його відсутності, свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-20 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями) визнає. Просить накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у мінімальному розмірі.

Яворівський районний суд постанов: визнати військовослужбовця Х. винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу – в розмірі сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить – 1190 гривень.

Всього


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...