На Львівщині лікарі сплутали ботулізм із раком

logo
123916_na_lvivwini_likari_splutali_botulizm_iz_r.jpeg


Двоє чоловіків нині в реанімації у важкому стані.

Двоє чоловіків на Львівщині потрапили в тяжкому стані до реанімації через ботулізм. Родичі 67 та 59 років поласували домашнім паштетом, який зберігали в підвалі понад три роки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловіки з’їли менше півлітрової банки, а через два дні відчули погіршення здоров’я. Спочатку їх лікували в районній лікарні, однак коли стало гірше, то перевезли до Львова, де вже вкололи сироватку від ботулізму, яку закупили благодійники.

ВідеоПовернення ботулізму: на Львівщині госпіталізували двох чоловіків, які з’їли домашній паштет

Рідні потерпілих розповідають, що спершу їм не могли встановити правильний діагноз. “У нього горло дуже було червоне, я сама бачила. І з правого боку нарив, були такі симптоми – нам лікарка говорила, що то може бути рак, пішли метастази. Ми були в шоці вже, ніхто не думав, що то бутулізм. Не міг дихати, клубочок в горлі, мова змінилася, задихався”, – каже сестра пацієнта Любов Прошляк.

Читайте також: ООН допоможе Україні із сироватками від ботулізму

“Поступили вони у дуже важкому стані, один зразу був направлений в реанімаційне відділення, переведений на кероване дихання, тому що самостійно вже не міг дихати. Пряма загроза для його життя, він не дихає, дихає аппарат. Стан його дуже-дуже важкий”, – розповіла завідувач 4-го відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян.

Тепер у лікарні лишилося тільки дві дози препарату. За словами головного інфекціоніста області, сироватка є в столиці, її передадуть у регіон за першої ж потреби.

ботулізм, інфографіка


Реклама

А поділитися?