На Львівщині лісники “закрили очі” на вирубку дерев на 1 мільйон

logo
140990_na_lvivwini_lisniki_zakrili_ochi_na_virub.jpeg


На Львівщині засудили до умовного позбавлення волі лісничого та двох його помічників.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Львівської області.

Нещодавно відбувся суд над працівниками державного лісогосподарського підприємства Львівщини. Трьох осіб: лісника та двох майстрів лісу визнали винними у службовому недбальстві, яке призвело до тяжких наслідків, внаслідок приховування цими особами незаконних вирубок дерев.

Правоохоронці разом з працівниками Управління захисту економіки Львівщини встановили, що в період з листопада 2015 року до квітня 2016 року на території підприємства було вирубано 145 різних дерев ( загальна кубомаса 216 метрів кубічних). Не зважаючи на це дані особи лісового господарства не доклали зусиль, щоб виявити незаконні вирубки: вони не задокументували факти незаконної вирубки та не повідомили про відомі їм факти вирубки начальству.

Внаслідок цього державному лісничому господарству було завдано збитків на суму 1 мільйон гривень 48 тисяч гривень.

Суд визнав винним цих трьох осіб, у службовому недбальстві, яке призвело, до тяжких наслідків (ч.2 ст.367 КК України). Покарання для них – умовне позбавлення волі на 3 роки з випробувальним терміном на 1,5 року. Також вони не мають права тепер займати адміністративно-господарські посади в лісгоспах протягом 1,5 року та мають сплатити штраф з кожного по 5, 1 тисяч гривень.

Більше новин читайте на «Львівських».


Реклама

А поділитися?