На Львівщині міняють керівників двох райдержадміністрацій

logo
140034_na_lvivwini_minjajut_kerivnikiv_dvoh_rajd.jpeg


09.10.2017, 09:34

председатель, райгосадминистрации, конкурсРозпорядженням Президента України №187/2017-рп оголошено конкурс на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністрацій у Пустомитівському та Жидачівському районах. Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України. 

Згідно з розпорядженням, документи на участь у конкурсі приймаються до 25 жовтня 2015 року.

Претенденти на посади голів райдержадміністрацій повинні мати ступінь вищої освіти магістр, стаж роботи не менше семи років, досвід роботи на посадах державної служби та вільно володіти державною мовою. Також в них повинні бути лідерські навички, здатність виконувати одночасно декілька завдань, вміння приймати ефективні рішення та проводити публічні виступи, а також знання законів України.

Окрім цього, претендент має знати характеристики району та його потенціал, розуміти стратегію його розвитку, бачити шляхи підвищення фінансової самодостатності району і т.п.

Распоряжением Президента Украины №187 / 2017-рп объявлен конкурс на занятие вакантных должностей председателей районных государственных администраций в Пустомытовском и Жидачевском районах. Об этом сообщает официальное интернет-представительство Президента Украины. 

Согласно распоряжению, документы на участие в конкурсе принимаются до 25 октября 2015 года.

Претенденты на должности председателей райгосадминистраций должны иметь степень высшего образования магистр, стаж работы не менее семи лет, опыт работы на должностях государственной службы и свободно владеть государственным языком.

Также у них должны быть лидерские навыки, способность выполнять одновременно несколько задач, умение принимать эффективные решения и проводить публичные выступления, а также  знания законов Украины.

Кроме того, претендент должен знать характеристики района и его потенциал, понимать стратегию его развития, видеть пути повышения финансовой самодостаточности района и т.п.


Реклама

А поділитися?