На Львівщині народилися п’ять зубренят

logo
111080_na_lvivwini_narodilisja_p_jat_zubrenjat.jpeg


У національному парку «Сколівські бескиди» понад сім років діє програма відновлення популяції зубрів

Зубренята, які народилися на початку липня, уже самі стоять на ногах, але від матерів не відходять, інформує сайт національного природного парку «Сколівські бескиди», – пише Твоє місто.

Загалом популяція зубрів у парку налічує 33 особини. Побачити зубрів у літній період не так і легко, оскільки вони мігрують на досить значну відстань. В теплу пору року зубри харчуються травою і гіллям, а взимку їх підгодовують сіном, соломою, кормовими буряками та капустою.

Програма «Поновлення популяції зубрів у Майданському лісництві» була затверджена Державним комітетом лісового господарства України та Міністерством охорони навколишнього природного середовища 2007 р.

10 червня 2009 р. у вольєр Майданського лісництва завезли перших шість зубрів з парку диких тварин Гера (Німеччина). Згодом зубрів випустили в природу. А 12 листопада 2010 року сюди завезено ще 5 особин зубра (4 самці і 1 самка) з Національного парку «Баварський ліс» (Німеччина) та центру відновлення тварин «Маршфельдські замки» (Австрія). Зубри пройшли 30-денний термін карантину і в лютому 2011 року були випущені в природу. Зараз вони сформували стадо, уже є приплід. За зубрами ведеться постійний контроль з боку науковців, ветеринарів, представників Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства й Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.


Реклама

А поділитися?