На Львівщині назвуть вулицю на честь Патріарха УАПЦ

logo
108157_na_lvivwini_nazvut_vulicju_na_chest_patri.jpeg


Депутати Винниківської міської ради прийняли рішення щодо найменування у місті Винники Львівської області вулиці на честь Патріярха УАПЦ Димитрія, – пише УНІАН.

Як повідомляється на сайті УАПЦ, з метою вшанування та збереження пам’яті видатних жителів міста, які жили та працювали у Винниках, беручи до уваги рекомендації комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики, керуючись ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Винниківська міська рада вирішила: 

Проїзд, який сполучає вулиці Шевченка та Пушкіна іменувати вулицею Димитрія Патріярха та культурній споруді Релігійної громади УАПЦ парафії рівноапостольного князя Володимира Великого у м. Винники Личаківського району м. Львова присвоїти поштову адресу Патріярха Димитрія 2а. 

Таким чином Винники стали першим містом в Україні, яке вшанувало пам’ять Патріярха Димитрія (Яреми) найменуванням вулиці.

Парафія святого Володимира теж має дотичність до Патріярха Димитрія, оскільки чин освячення місця під спорудження храму очолював отець Володимир Ярема, я надкупольні хрести – вже як Патріярх УАПЦ Димитрій.

У храмі Воскресіння Господнього міста Винники також частково збережені розсписи, які отець Володимир Ярема виконав будучи ще священиком.

А поділитися?Вам має сподобатись...