На Львівщині незаконно вирубали півтисячі дерев

logo
111937_na_lvivwini_nezakonno_virubali_pivtisjach.jpeg


Територія, де була здійснена вирубка, належить одному з лісових господарств області. Також частину дерев вирубали з території, підконтрольної одному з сіл.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівщини, посилаючись на матеріали УЗЕ у Львівській області, – передають “Львівські”.

Представники Управління захисту економіки спільно з працівниками прокуратури зафіксували факти незаконної вирубки дерев. За підрахунками, сума збитків становить більш як 2 мільйони гривень.

За інформацією джерела, у 2017 році з території одного з лісництв Львівщини незаконно вирубали 385 дерев. Після аналізу всіх інших фактів прорубки лісу, було виявлено ще одну незаконну рубку кількістю в 106 дерев. Де саме відбулись незаконні вирубки у поліції не уточнюють.

Правопорушення зафіксували у відповідному акті державної екологічної інспекції. Загалом, вирубували дерева цінних та дорогих порід – це, зокрема, дуб.

Покарання, передбачене законом, за подібне правопорушення – позбавлення волі, терміном від 3 до 6 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів та з спеціальною конфіскацією.

Зараз проводиться досудове розслідування за матеріалами справи.

Більше інформації читайте згодом на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?