На Львівщині обговорили створення безпечного середовища через співпрацю у громадах(+фото)

logo
113575_na_lvivwini_obgovorili_stvorennja_bezpech.jpeg


Вчора, 20 липня, звершилась трьохстороння зустріч представників органів місцевого самоврядування, громад та патрульної поліції. Метою заходу було вибудувати трьохстороннє партнерство та створити ефективний дискусійний майданчик.

Учасники із Харківської, Полтавської, Одеської, Вінницької та Львівської областей презентували власні напрацювання та проекти в сфері підвищення рівня особистої безпеки молоді, вразливих верств населення, дітей та інших груп.

Дискусійний майданчик «Чому і як вибудовувати партнерство заради безпечного середовища в громаді?» – програмна ініціатива Фонду Відродження “Права людини та правосуддя”, організована спільно із Експертним центром з прав людини та Центром інформації про права людини.

В ході обговорень, представники департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та управління патрульної поліції м. Львова презентували проект для молоді «Курс свідомих «Включайся!».

Важливо, що під час напрацювання власних ініціатив, Роман Романов – представник Фонду Відродження, озвучив можливість написання проектної заявки на підтримку напрацьованих проектів.

Старт грантової заявки буде оголошено вже наступного тижня.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації

А поділитися?