На Львівщині обговорили весняний призов

logo
79089_na_lvivwini_obgovorili_vesnjanij_prizov.jpeg


3 квітня голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита провів нараду, на якій було проаналізовано хід проведення весняного призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних сил України та залучення жителів району на контрактну службу в ЗСУ.

Як зазначив голова райдержадміністрації Тарас Калита, члени районної призовної комісії, що діє при Радехівському районному військовому комісаріаті, з особливою відповідальністю повинні проводити відбір претендентівна строкову військову службу, передає РАДЕХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Радехівської РДА.

До виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу повинні долучитися і працівники місцевих рад району, адже вони повідомляють місцевих жителів про необхідність прибуття для проходження медогляду у райвійськкоматі. Крім того, голова райдержадміністрації Тарас Калита наголосив, що захист рідної землі це – справа честі та гідності мужніх людей, справжніх  патріотів. Це – святий обов’язком кожного громадянина України. 

Джерело: РАДЕХІВ СЬОГОДНІ

Читайте также:
57-летняя модель удивила своими формами
Правила здорового похудение без диет
Назван самый сексуальный холостяк Земли
Самые страшные места в мире
Как заработать миллион, весьма необычные способы


Реклама

А поділитися?