На Львівщині офіцер запасу відмовився служити

logo
128488_na_lvivwini_oficer_zapasu_vidmovivsja_slu.jpeg


Новини, 06.09.2017

06.09.2017, 11:31

офицер, запасаНа Львівщині офіцер запасу, якого призвали на строкову службу за призовом осіб офіцерського складу, відмовився служити. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Мешканець Бродівського району, перебуваючи на військовому обліку офіцерів запасу ЗСУ у Бродівському обєднаному районному військовому комісаріаті, був визнаний військово-лікарською комісією придатним для проходження строкової військової служби за призовом осіб офіцерського складу. 25 травня він пройшов обласну атестаційну комісію Львівського ОВК та був призваний на військову службу за призовом осіб офіцерського складу строком на 18 місяців. 18 червня йому вручили повістку про те, що через два дні він мав з’явитися в Бродівський ОРВК для відправлення на збірний пункт. Проте в райвійськкоматі він так й не з’явився.

10 серпня 2017 року у даному кримінальному провадженні між прокурором Бродівського відділу Радехівської місцевої прокуратури та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості. А наприкінці серпня Бродівський районний суд Львівської області затвердив угоду, визнавши призовника винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ст. 335 КК України, та призначивши  покарання у виді одного року обмеження волі. Проте звільнив від відбування покарання з випробуванням на рік.

На Львовщине офицер запаса, которого призвали на срочную службу по призыву лиц офицерского состава, отказался служить. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

Житель Бродовского района, находясь на воинском учете офицеров запаса ВСУ в Бродовском объединенном районном военкомате, был признан военно-врачебной комиссией годным для прохождения срочной военной службы по призыву лиц офицерского состава. 25 мая он прошел областную аттестационную комиссию Львовского ОИК и был призван на военную службу по призыву лиц офицерского состава сроком на 18 месяцев. 18 июня ему вручили повестку о том, что через два дня он должен был явиться в Бродовский ОРВК для отправки на сборный пункт. Однако в райвоенкомате он так и не появился.

10 августа 2017 года в данном уголовном производстве между прокурором Бродовского отдела Радеховской местной прокуратуры и обвиняемым заключено соглашение о признании виновности. А в конце августа Бродовский районный суд Львовской области утвердил соглашение, признав призывника виновным в совершении преступления, предусмотренного ст. 335 УК Украины, и назначив наказание в виде одного года ограничения свободы. Однако освободил от отбывания наказания с испытанием в год.

Соцсети

Погода

А поділитися?