На Львівщині підвищать вимоги до перевізників, – ЛОДА

logo


16:04 11 липня 2016 р.

Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На конкурс перевізників планують не допускати транспортні засоби, переобладнані з вантажних на пасажирські.

«На Львівщині планують суттєво підвищити вимоги для автотранспортних підприємств, котрі обслуговуватимуть приміські та міжміські автобусні маршрути», – повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Насамперед, йдеться про парк транспортних засобів перевізників та строк їх експлуатації, якість роботи на маршрутах, забезпечення належних умов праці та відпочинку водіїв. Про це йшлось у п’ятницю, 8 липня, під час засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусному маршруті загального користування, що не виходять за межі території області.

Керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло розповів: «У системі пасажирських перевезень сьогодні є ряд проблемних питань, зокрема недостатнє оновлення пасажирського транспорту, відсутність комфортних умов для розвитку конкурентних відносин та ряд інших речей. Як наслідок, це все негативно позначається на якості надання послуг. Тому ми плануємо посилити вимоги до перевізників вже на етапі розгляду конкурсних пропозицій».

За його словами, на конкурс також планують не допускати транспортні засоби, переобладнані з вантажних на пасажирські. Одним із критеріїв для перемоги у конкурсі на обласних автобусних маршрутах стане й наявність автобусів, пристосованих для осіб з обмеженими можливостями. У підсумку також вирішили упродовж двох тижнів провести нараду з перевізниками щодо відповідності технічного рівня власних та орендованих автобусів, підвищення стандартів безпеки, екологічності та умов праці».

А поділитися?