На Львівщині поліція розпочала боротьбу із самогоноварінням

logo
na_lvivwini_policija_rozpochala_borotbu_iz_samogonovarinnjam.jpg


понеділок, 11 липня, 2016, 12:49
Львів

На Львівщині поліція розпочала боротьбу із самогоноварінням

У Дрогобицькому районі на Львівщині ривають профілактичні заходи, спрямовані на боротьбу із самогоноварінням та виготовленням фальсифікованих алкогольних напоїв.

Про це 11 липня інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Аналіз криміногенної ситуації на території Дрогобицького району свідчить, що більшість злочинів (вбивства, грабежі, розбої, тілесні ушкодження, крадіжки майна громадян) скоюються особами, які перебувають в стані алкогольного сп’яніння.

З метою профілактики злочинності в Дрогобицькому районі проводяться оперативно– профілактичні заходи щодо боротьби із самогоноварінням, виготовленням та реалізацією фальсифікованих лікеро–горілчаних виробів. До проведення заходів залучені працівники Дрогобицького відділу поліції, члени громадських формувань та громадські помічники дільничних інспекторів в сільській місцевості.

Під час проведення профілактичних заходів на території району виявлено 131 адміністративне правопорушення.

Так, за статтею 178 КУпАП (розпивання спиртних напоїв у громадському місці) складено 55 протоколів. Санкція статті передбачає накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За статтею 176 КУпАП (виготовлення зберігання самогону та апаратів для його вироблення) правоохоронцями складено 27 протоколів. Санкція статті передбачає накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За статтею 130 КУпАП (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) складено 49 протоколів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?Вам має сподобатись...