На Львівщині попрощаються з ротним батальйону “Січ” Богданом Богдановичем

logo
118267_na_lvivwini_poprowajutsja_z_rotnim_batalj.png


Новини, 05.08.2017

05.08.2017, 21:42

Богдан Богданович, АТО, "Сич"Завтра у м. Турка відбудеться похорон ротного батальйону “Січ” Богдана Богдановича. Про це повідомляється на сторінці 4-ї роти “Січ” полку Київ у Facebook. 

У повідомленні не вказується причина смерті Богдана Богдановича. Зазначається лише, що парастас відбувся сьогодні о 19:00, а похорон відбудеться завтра о 15:00 в м. Турка, звідки він родом.

Sobkor.Net повідомляє, що військовослужбовець з 4-ї роти “Січ” полку “Київ” Богдан Богданович в свої 36 років пройшов війну в Іраку і на Донбасі. Він побував в “гарячих точках” і повернувся додому, де скоїв суїцид.

Завтра в г. Турка состоятся похороны ротного батальона “Сич” Богдана Богдановича. Об этом сообщается на странице 4-й роты “Сич” полка Киев в Facebook. 

В сообщении не указывается причина смерти Богдана Богдановича. Отмечается лишь, что парастас состоялся сегодня в 19:00, а похороны состоятся завтра в 15:00 в г.. Турка, откуда он родом.

Sobkor.Net сообщает, что военнослужащий из 4-й роты “Сич” полка “Киев” Богдан Богданович в свои 36 лет прошел войну в Ираке и на Донбассе. Он побывал в “горячих точках” и вернулся домой, где совершил суицид.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?