На Львівщині посадовці вкрали чималі гроші під час закупівлі трамваїв

logo
na_lvivwini_posadovci_vkrali_chimali_groshi_pid_chas_zakupivli_tramvajiv.jpg


На Львівщині посадовці вкрали чималі гроші під час закупівлі трамваїв

Колишньому директору комунального підприємства Львівської міської ради та ще 7 фігурантам справи повідомлено про підозру у розкраданні бюджетних коштів, а матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) спільно з прокуратурою у Львівській області припинили діяльність злочинної групи, очолювану колишнім керівником комунального підприємства, якою було організовано розкрадання бюджетних коштів, призначених для закупівлі у Німеччині трамваїв, які вже були у використанні.

З метою заволодіння державними коштами, на той час директор міського комунального підприємства, залучив до організованої ним «злочинної» схеми ряд фірм. Зазначені товариства були створені на «скору руку». Після проведення оборудки – фактично їх діяльність зупинилась.

Зокрема, Львівським комунальним підприємством у 2007 та 2008 роках було закуплено 22 трамваї. Закупівля проходила у два етапи.

Для цього із бюджету розвитку Львова комунальному підприємству  було виділено 10,5 мільйонів гривень.

Під час закупівлі німецьких трамваїв для міста Львова їх вартість значно завищили – на  2,2 мільйони гривень.

Для забезпечення відшкодування завданих збитків накладено арешти на їх майно на суму понад 6 мільйонів гривень.

Обвинувальний акт за ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України за розкрадання відносно 8–ми фігурантів скеровано на розгляд в суд.

Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

За матеріалами ВК ГУНП у Львівській області

А поділитися?