На Львівщині правоохоронці проводять заходи для стабілізації криміногенної ситуації

logo
37998_na_lvivwini_pravoohoronci_provodjat_zahod.jpeg


Правоохоронці просять мешканців з розумінням поставитись до відпрацювання, максимально сприяти поліцейським у їх роботі та повідомляти про відомі їм факти вчинення злочинів, особливо щодо нелегального зберігання зброї, боєприпасів вибухівки та наркотиків, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на ГУ НП у Львівській області

Оперативно-профілактичні заходи, які триватимуть від 7 по 30 листопада, поліцейські проводитимуть на всій території Львівської області та у Львові. Вже готові детальні плани відпрацювання, у якому будуть задіяні працівники усіх територіальних підрозділів Національної поліції України.

«Такі відпрацювання проводяться на всій території України і зумовлено це зростанням  рівня злочинності усіх видів та ступеню тяжкості – це в першу чергу так звані «побутові» злочини, але, разом з тим, це і умисні вбивства, і грабежі, і розбійні напади і крадіжки, зокрема й з застосуванням зброї. В першу чергу поліцейські виявлятимуть нелегальну зброю, більш активно забезпечуватимуть публічний порядок та  протидіятимуть злочинцям, а також надаватимуть допомогу громадянам, які цього потребують», – повідомив керівник оперативного штабу, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Руслан Домніцак.

Заплановано активізувати роботу слідчих, працівників кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, працівників ювенальної превенції, патрульної поліції та інших підрозділів. На вулицях та на автошляхах буде збільшено кількість нарядів патрульної поліції.

«Ми просимо громадян з розумінням поставитись до роботи поліцейських – надавати їм документи для перевірки, давати пояснення, у деяких випадках надавати для огляду транспортні засоби. Необхідно розуміти, що все це робиться для вашої ж безпеки – і поліцейські і мешканці мають одну спільну мету і повинні допомагати один одному», – зазначив Руслан Домніцак.

Поліцейські також припинятимуть діяльність наркопритонів, місць розпусти, місць нелегального виготовлення та розповсюдження алкоголю, контрабанди, виявлятимуть осіб, причетних до скоєння злочинів та втягують у злочинну діяльність дітей

Правоохоронці просять мешканців з розумінням поставитись до відпрацювання, максимально сприяти поліцейським у їх роботі та повідомляти про відомі їм факти вчинення злочинів, особливо щодо нелегального зберігання зброї, боєприпасів вибухівки та наркотиків, а також грубих порушень публічного порядку.

ЧИТАЙТЕ В НАС ПРО: кримінал Новини Львівщини Новини міста Лева


Реклама

А поділитися?